County |
2014-2015 Winner |
High School |
Town |
DeKalb |
Trevor Simmons |
Genoa-Kingston High School |
Genoa |
Michael Speer |
Hiawatha High School |
Kirkland |
Jeremey Perales |
Hinckley-Big Rock High School |
Hinckley |
David Edward Boehe |
Indian Creek High School |
Shabbona |
Michelle Ann Smith |
Sandwich High School |
Sandwich |
Brandon Grossi |
Seneca High School |
Seneca |
Samuel Joseph Sauber |
Sycamore High School |
Sycamore |
DuPage |
Jeff Maginity |
Addison High School |
Addison |
Kathleen Marie Reiling |
Benet Academy |
Lisle |
Zachary Christensen |
Downers Grove North High School |
Downers Grove |
Thomas Matysik |
Downers Grove South High School |
Downers Grove |
Joshua Jalowiec |
Fenton High School |
Bensenville |
Savannah Ireland |
Glenbard East High School |
Lombard |
Arianna Rose Callard |
Glenbard North High School |
Carol Stream |
Matthew David Porter |
Glenbard West High School |
Glen Ellyn |
William McGowen |
Hinsdale Central High School |
Hinsdale |
Kyle Koch |
Immaculate Conception High School |
Elmhurst |
Larry Anthony Nichols |
Lisle High School |
Lisle |
Francesco Naccarato |
St. Francis High School |
Wheaton |
Jacob Urban |
West Chicago Community High School |
West Chicago |
Osciel Perez Lopez |
Westmont High School |
Westmont |
Jacob Lindstedt |
Wheaton Academy |
West Chicago |
Grace Richards |
Wheaton North High School |
Wheaton |
Anthony Dohse |
Wheaton Warrenville South High School |
Wheaton |
Nick Eufrasio |
Willowbrook High School |
Villa Park |
Brian Baker |
York Community High School |
Elmhurst |
Kane |
Thomas J. Ridge |
Aurora Central Catholic High School |
Aurora |
Dane McKittrick |
Batavia High School |
Batavia |
Andrew Michael Sherman |
Central High School |
Burlington |
Cassie Kemmler |
Elgin Academy |
Elgin |
James Robert Prisco |
Geneva Community High School |
Geneva |
Jacob Cornish |
Marmion Academy |
Aurora |
Hameed Odunewu |
Mooseheart High School |
Mooseheart |
Zachary Bonnstetter |
St. Charles North High School |
St. Charles |
Claire Cholewa |
St. Edward Central Catholic High School |
Elgin |
Jonathan Sweeney |
Streamwood High School |
Streamwood |
Calvin Jerry Chu |
Waubonsie Valley High School |
Aurora |
Hugo Nunez |
West Aurora High School |
Aurora |
Kendall |
Michael Raymond Sulwer |
Newark Community High School |
Newark |
Tremar Caleb Smith |
Oswego East High School |
Oswego |
Jack Pradel |
Oswego High School |
Oswego |
Udochukwu Agomo |
Plano High School |
Plano |
Samuel Kiesewetter |
Yorkville High School |
Yorkville |
Will |
Mohamad Almousawi |
Bolingbrook High School |
Bolingbrook |
Alexis Rose West |
Crete-Monee High School |
Crete |
Robert Babich |
Joliet Catholic High School |
Joliet |
Stephanie Cardenas |
Joliet Township H.S. - Central Campus |
Joliet |
Alex Volante |
Joliet Township H.S. - West Campus |
Joliet |
James Finn |
Lincoln-Way East High School |
Frankfort |
Luke Brian Schubbe |
Peotone High School |
Peotone |
Maura Freeman |
Plainfield Central High School |
Plainfield |
Patrick Lopez |
Plainfield East High School |
Plainfield |
Stephen Westman |
Providence Catholic High School |
New Lenox |
Nick Murphy |
Reed-Custer High School |
Braidwood |
Joseph William Mann |
Wilmington High School |
Wilmington |